بهترین کتاب های 2015 را به کتابخانه خود اضافه کنید | بلاگ

بهترین کتاب های 2015 را به کتابخانه خود اضافه کنید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بهترین کتاب های 2015 را به کتابخانه خود اضافه کنید

هوا نزدیک به سرد شدن است. در چنین هوایی بهتر است که در خانه بمانیم، دور خود یک پتوی گرم بپیچیم و مشغول به مطالعه کتاب مورد علاقه خود بشیم. کتاب هایی هستند که پارسال به عنوان بهترین ها انتخاب شدند و می توانید پاییز امسال به مطالعه آن ها بپردازد. در این جا عنوان چند نمونه از این کتاب ها به همراه توضیح مختصری آورده ام که امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد. ناگفته نماند که بعضی از این کتاب ها ترجمه فارسی ندارند.

بهترین کتاب های 2015

دختری در قطار اثر پاولا هاوکینز

دختری در قطار داستان ریچل است که هر روز به ماموریت لندن می رود، به تماشای خیالی مردم می نشیند و درگیر زندگی دیگران می شود. زن و شوهری که نامشان را جس و جیسون گذاشته است به نظر می رسد همه چیز در زندگی دارند: عشق، ثروت و شادی. یک روز ریچل شاهد خیانت جس می شود و از آن روز به بعد جس ناپدید می شود.

لینک دانلود کتاب

بهترین کتاب های 2015

یابنده نگهبان اثر استیون کینگ

این کتاب یکی از جدیدترین رمان های استیون کینگ نویسنده رمان های ژانر وحشت است. جان راستین نویسنده گوشه گیر و مشهوری است اما موفق به چاپ حتی یکی از کتاب هایش نمی شود. او تمام نوشته هایش را در خانه نگه داشته است و منتظر فرصتی برای انتشار آن هاست. اما روزی تمام نوشته هایش دزدیده می شوند و او می میرد.

بهترین کتاب های 2015

ساعت های استخوانی اثر دیوید میچل

داستانی دیگر از نویسنده کتاب اطلس ابر. هالی سایکز جوان پس از درگیری با مادرش خانواده را ترک می کند و با زنی مرموز به نام اشتر لیتل آشنا می شود. از این نقطه به بعد زندگی هالی از حالت عادی خارج شده و زیر و رو می شود. این کتاب ترجمه فارسی ندارد.

بهترین کتاب های 2015

دختری در تار عنکبوت اثر دیوید لاگرکرنتز

استیگ لارسن نتوانست آخرین رمانش را به اتمام برساند و دیوید لاگرکرنتز این کار را برای او انجام داد. دختری در تار عنکبوت داستان لیزبث سالاندر قهرمان هکر و دوستش که پسری روزنامه نگار به نام مایکل می باشد. معماهای زیادی هست که باید به دست این دو حل شود.

بهترین کتاب های 2015

تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم اثر آنتونی دوئر

این داستان، داستان اندیشناک سرنوشت، جنگ و امید، زندگی های از هم پاشیده و مردم شکست ناپذیر است. داستان درباره دختر فرانسوی نابینا و پسر آلمانی خجالتی است که سعی دارند از میان خونریزی های جنگ جهانی دوم خود را نجات دهند. این کتاب برنده جایزه پولیتزر سال ۲۰۱۵ شده است.

لینک دانلود کتاب

بهترین کتاب های 2015

برو و دیده بانی بگمار اثر هارپر لی

از ۵۵ سال پیش تمام دنیا مشتاقانه منتظر این کتاب بود و سرانجام به چاپ رسید. این کتاب ادامه داستان کشتن مرغ مقلد از ۲۶ سالگی جین لوئیز آغاز می شود. از زمانی که به دیدن پدر سالخورده اش باز می گردد.

لینک خرید کتاب

بهترین کتاب های 2015

پسری در بالای کوهستان اثر جان بوین

این کتاب داستان زندگی شادی است که پیرو با خانواده، دوستان و سگ دوست داشتنی اش دارد. اما خیلی زود پیرو یتیم می شود و به همراه عمه اش به خانه ای اشرافی در بالای کوهستان می رود. در آنجا با دوست جدیدی با سبیل سیاه و سگ آلمانی آشنا می شود که نام او آدولف هیتلر است. این داستان ترجمه فارسی ندارد.

بهترین کتاب های 2015

داستان بچه گمشده اثر النا فرانته

این کتاب چهارمین و آخرین داستان فرانته درباره شهرش نپال است. دو دوست به نام های النا و لیلیا از دوران کودکی تا نوجوانی، پیری و تا لحظه مرگ در کنار هم هستند. این داستان معنا و ارزش واقعی دوستی را به رشته تحریر درآورده است.

بهترین کتاب های 2015

بلبل اثر کریستین هانا

داستان این کتاب در دوره جنگ جهانی دوم در فرانسه رخ داده است. دو خواهر در روستای اشغال شده آلمانی ها زندگی می کنند و هر کدام به شیوه خودش برای آزادی می جنگد. کریستین هانا با مهارت تمام توانسته است وحشت جنگ، شجاعت و قهرمانی زنان و از خود گذشتگی هایی که مردم نثار یکدیگر می کنند را به خوبی نشان دهد.

بهترین,کتابخانه,اضافه,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 31 شهريور 1396 ساعت: 14:05