پای صحبت مدیران بنز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

نظرات در مورد دیجیتالی کردن

دیجیتالی سازی همچنان سرعت را افزایش می دهد. تمام گرایش های بزرگ در صنعت به واسطه دیجیتال سازی هدایت می شوند و خودشان نیز پیشرفت می کنند.

دکتر Dieter Zetsche، رئیس هیئت مدیره در Daimler AG و رئیس خودروهای مرسدس بنز

Dr. Dieter Zetsche
دکتر دیتر Zetsche

"دیجیتال سازی ادامه خواهد یافت تا سرعت را بگیرد. تمام گرایش های بزرگ در صنعت به واسطه دیجیتال سازی هدایت می شوند و خودشان نیز پیشرفت می کنند. گام به گام، ما یک فرهنگ جدید نوآوری در Daimler ایجاد خواهیم کرد. تنها با انجام این کار، ما می توانیم نقاط قوت گروه جهانی را حتی بیشتر از نقاط قوت راه اندازی هماهنگ کنیم. "

به عنوان بخشی از بهترین تجربه مشتری، ما از رویکرد چند کاناله استفاده می کنیم که با انعطاف پذیری فرمت های گوناگونی از فرمت های بازاریابی و عناصر دیجیتالی همراه می شود ...

اولا کوهلنیوس، تحقیقات گروهی و توسعه خودروهای مرسدس بنز

Ola Källenius, Mercedes-Benz Cars Sales
الا کوهلنیوس، فروش خودروهای مرسدس بنز

"به عنوان بخشی از بهترین تجربه مشتری، ما از رویکرد چند کاناله استفاده می کنیم که با انعطاف پذیری یک فرمت گسترده ای از فرمت های بازاریابی و عناصر دیجیتالی همراه می شود. برای انجام این کار، ما به طور فزاینده ای به دیجیتال سازی تمام کانال ها، نه تنها برای اهداف ارتباطی، بلکه همچنین برای توابع فروش و سرویس، تکیه می کنیم. مرسدس من ارائه دسترسی مجازی به تمام خدمات ما و اجازه دادن به مشتریان ما در دنیای دیجیتال را روبرو می کند. علاوه بر این، ما همواره بر تعامل دیجیتال در دنیای واقعی تأکید می کنیم. فروشگاه مرسدس من دارای بسیاری از عناصر طراحی دیجیتال است. به عنوان مثال، افراد علاقه مند می توانند صفحه نمایش های چند لمسی و صفحه نمایش پلاسما را به راحتی ماشین های رویای خود را پیکربندی کنند. "

فن آوری های دیجیتال تحرک آینده را تعریف خواهند کرد ...

Renata Jungo Brüngger، Integrity and Legal Affairs

Renata Jungo Brüngger
رناتا یونگ برینگر

"فناوری های دیجیتال تحرک آینده را تعریف خواهند کرد. به منظور پیروی از این توسعه، نوآوری های فنی و تفکر مترقی به همان اندازه اهمیت دارد که رعایت مقررات قانونی و پیروی از استانداردهای اخلاقی است. "

ما در عصر دیجیتال نیز سرپرستی می کنیم و پیش شرط هایی برای یک سازمان چابک و شبکه ای ایجاد می کنیم ...

ویلفرد Porth، مدیر منابع انسانی و کار و مرسدس بنز Vans

Wilfried Porth
ویلفرد پورث

"ما در عصر دیجیتال نیز رهبری می کنیم و پیش شرط هایی برای یک سازمان چابک و شبکه ای ایجاد می کنیم. این کار کارکنان ما را قادر می سازد تا خلاقیت خود را کاملا به نمایش بگذارند و ایده هایشان به زندگی تبدیل شود. "

اینترنت و ارتباطات به سرعت در حال تغییر جهان ما - این به ویژه در چین قابل مشاهده است ...

Hubertus Troska، بزرگ چین

Hubertus Troska
هابرتس تروسکا

"اینترنت و ارتباطات به سرعت در حال تغییر جهان ما - این به ویژه در چین قابل مشاهده است. با بیش از 500 میلیون کاربر فعال گوشی های هوشمند که جوان، خلاق و همیشه در مورد فن آوری های جدید مشتاق هستند، من متقاعد شده ام که چین روند آینده را در زمینه دیجیتال سازی تعریف خواهد کرد. "

ما از فرصت هایی که دیجیتالیزاسیون ارائه می دهد، به منظور آماده سازی خود برای نیازهای آینده مشتریان بهره برداری می کنیم.

Bodo Uebber، امور مالی و کنترل، خدمات مالی Daimler

Bodo Uebber
بیدو اوبر

"ما از فرصت هایی که دیجیتال سازی را ارائه می دهد، بهره می بریم تا آمادگی خود را برای نیازهای آینده مشتریان فراهم کنیم. خدمات تحرک دیجیتال در اینجا نقش مهمی ایفا خواهد کرد. "

DigitalLife قابل مقایسه با انقلاب صنعتی قرن نوزدهم است و به طور کامل زندگی ما را تغییر خواهد داد ...

ویلکو آندریاس استارک، رئیس استراتژی دایملر و استراتژی / برنامه ریزی محصول MBC

Wilko Andreas Stark
ویلکو آندریاس استارک

DigitalLife با انقلاب صنعتی قرن نوزدهم قابل مقایسه است و زندگی ما را به طور کامل تغییر می دهد - تغییر نیاز مشتری و همچنین فرآیندهای شرکت ها. این در هر محل کار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بسیار مهم است که دایملر نقش اصلی را در این توسعه ایفا کند و به طور فعال این جهان را شکل می دهد. شعار شخصی من: به دیجیتال بروم یا به خانه بروم. "

روند دیجیتال فرصت های زیادی را برای ما فراهم می کند و ما می توانیم چیزهای زیادی را در حال حرکت ...

کولن Entenmann، رئیس خدمات مالی / خدمات کسب و کار Daimler MBC

Klaus Entenmann
کلاوس Entenmann

"روند دیجیتال فرصت های زیادی را برای ما فراهم می کند و به ما امکان می دهد که چیزهای زیادی را در حال حرکت - برای برنده شدن بر مشتریان جدید، حفاظت از فرآیندها و ایجاد محصولات جدید. و ما می توانیم با سرعت بیشتری انجام دهیم. این به سادگی جذاب است. "

برای ما ارزش های مارک مرسدس بنز - ایمنی، امنیت و راحتی - همچنین دارای اولویت اول در دنیای دیجیتال هستند ...

سجاد خان، مدیر ارتباطات تلفنی خودرو و ارتباطات کاربران MBC

Sajjad Khan
سجاد خان

"برای ما ارزش های مارک مرسدس بنز - ایمنی، امنیت و راحتی - همچنین دارای اولویت اول در دنیای دیجیتال است. به همین دلیل است که ما می خواهیم به مشتریان راه حل های هوشمندانه ای ارائه دهیم - برای وسایل نقلیه خود، خانه هایشان و زندگی آنها. "

DigitalLife @ Daimler

بررسی اجمالی

 
...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 23:54

close
تبلیغات در اینترنت