جعفر صابری /در خانه نمایش تهران

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جعفر, صابری, /در خانه, نمایش, تهران,

پنجشنبه یکم شهریور ۱۳۹۷

توفیقی شد تا دو کار  بسیار زیبا را در خانه, نمایش, تهران, به همراه فرزندانم روز چهارشنبه 31مرداد ماه 1397 ببینم و به دوستان دست اندر کار شان  از نزدیک خدا قوت بگویم . یا حق

گفتگوی شبانه

پنجشنبه یکم شهریور ۱۳۹۷
گالری عکس
  ۰۷ تا ۳۱ مرداد
  ۱۸:۳۰
  ۴۵ دقیقه
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

 

: فردریک دورنمات
: علیرضا مهینی
: راحله شمس ابادی
: محسن ابوالفتحی، افشین زعیم
: راحله شمس ابادی


: سینا حاجی آباد، هانیه حضوری
: علی پروری
: هانیه وزیرپناه
: مهدیه ثمنی
: آریا آزاد پرتو
: تصویرتئاتر

جلادی از طرف فردی مامور شده تا نویسنده‌ای را بکشد. او نیمه شب به خانه, نویسنده می‌رود تا بی سر و صدا وی را به قتل برساند اما نویسنده بیدار است و در انتظار او نشسته است. نویسنده درخواست می‌کند قبل از مرگش گفتگویی بین آنها صورت گیرد.

 

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری آنا، خروس نمایش,نامه ای از محمد رحمانیان است که از امروز با کارگردانی پیمان قیاسی، داستان عشق دختری افغان به یک خروس را روایت می کند.

اگرچه نمایش, درباره حمله طالبان به افغانستان است اما با نگاهی ضدجنگ به آسیب ها و لطمه های عاطفی و روحی زنان در جنگ ها اشاره دارد.

این اثر نمایشی با بازی زهرا عظیمی، نرگس هزاره، رامین عزیزی، محمد صمدی، عالم صبوری روی صحنه می رود.

مرتضی آقاحسینی مشاور کارگردان و طراح، شهربانو محمدی منشی صحنه، حامد علی زاده دستیار کارگردان، اکبر اکبرزاده دستیار صحنه، محسن رومی طراح تیزر، مجتبی گیویان طراح نور، پیمان قیاسی طراح موسیقی و فریبا جدیدی روابط عمومی و تبلیغات مجازی آن را بر عهده دارد.

نمایش خروس تا 31 مردادماه هر شب ساعت 19:45 در خانه, نمایش اداره تئاتر واقع در میدان فردوسی، خیابان موسوی، کوچه محمدآقا اجرا خواهد شد.

لازم به یادآوری است که این نمایش در سال 1382 توسط محمد رحمانیان اجرا شد و بعد از آن هم بارها با کارگردانی هنرمندان مختلف روی صحنه رفت.

انتهای پیام/4072/4031/

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 23:54

close
تبلیغات در اینترنت